Ogłoszenie o pracę - Animator Społeczny (2 etaty)

SWIG Delta Partner zatrudni osobę na stanowisko (2 etaty)

Animator społeczny

Opis stanowiska:

Animator społeczny do obsługi realizacji Programów Aktywności Lokalnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Zakres obowiązków:

1. Badanie potencjału środowiska lokalnego.

2. Organizowanie spotkań, działań i kontaktowanie się z pozostałymi podmiotami zaangażowanymi na danym obszarze.

3. Organizowanie i wspomaganie powstających grup osób oraz instytucji, które planują rozpocząć działalność na rzecz społeczności lokalnej.

4. Zakładanie i rozwijanie partnerstw oraz koordynowanie współpracy lokalnych podmiotów, celem rozwoju i integralności społeczności lokalnej.

5. Usprawnianie kontaktów, dążenie do lepszego poznania się mieszkańców i zawiązywanych przez nich grup i środowisk.

6. Pobudzanie wśród mieszkańców debat na temat rozwiązywania lokalnych problemów.

7. Poszukiwanie i wspieranie liderów lokalnych.

8. Inicjowanie tworzenia grup inicjatywnych.

9. Motywacja grup do działania skierowanego na rozwój lokalnej społeczności.

10. Tworzenie lokalnych koalicji.

11. Nadzór nad sytuacjami edukacyjnymi w środowisku.

12. Realizacja pracy socjalnej na rzecz grup i społeczności lokalnej, poprzez realizację programu aktywności lokalnej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (skan dyplomu)

- Dobra znajomość MS Office

- Umiejętność nawiązywania kontaktów, budowania relacji

- Umiejętność pracy z osobami zagrożonym wykluczeniem społecznym

- Umiejętność organizacji szkoleń, warsztatów, kursów itp.

- Znajomość topografii Jastrzębia-Zdroju

Oferujemy

- Umowa o pracę. Wynagrodzenie zawiera wszystkie składniki

- Pracę w młodym zespole

- Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Stabilność zatrudnienia

- Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą dotycząca przetwarzania danych osobowych) oraz listu motywacyjnego na adres: roman@deltapartner.org.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

SWIG DELTA PARTNER
Zamkowa 3A/1
43-400 Cieszyn

Tel./faks: (33) 851 44 81
Tel. (33) 851 44 82
e-mail: biuro@deltapartner.org.pl